google.com, pub-4646029254836307, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Türk Kahve Siteleri Araştırması (Kahhve.com)


İlk olarak Kahhve.com ile başlayalım;

Kahhve.com kesinlikle çeşitlilik açısından görebileceğiniz en başarılı Türk Kahve sitelerinden birisi. Neden mi çünkü 18 farklı firmanın kahvesini bulabileceğiniz ender sitelerden biri.

Sitedeki En Ucuz Kahve Fiyatları

*250 GR Costa Rica Fiyatı: 24,99 TL (Cool Beans)

*250 GR Yirgacheffe Fiyatı: 24,99 TL (Cool Beans)

Site ekipman açısından da çok geniş yelpazeye sahip. Yine 18 farklı firmanın farklı ekipmanlarını içeren bir site. En önemlisi Hario'nun tüm ürünlerini bulabiliyorsunuz. Bazı spesifik parçalar yok sadece. Ayrıca Bonavita Su Isıtıcısınıda Türkiye'de direk satışını ilk defa ben bu sitede görmüştüm.

Sitedeki En Ucuz Kahve Ekipman Fiyatları

*Bialetti Plastik Dripper Fiyatı: 39,99 TL (Bialetti)

*Bodum French Press Fiyatı: 59,99 TL (Bodum)

Ayrıca sitenin abonelik noktasında sunduğu hizmeti alıp kendi seçtiğiniz ve beğendiğiniz kahvelerden düzenli olarak kahve siparişi verebiliyorsunuz. Bu da evde veya işte "of len kahvem bitmiş" demenize büyük engel oluyor.

Yeni Başlayanlar için sitede bulunan tanışma setleride bence çok güzel bir fikir olmuş. En ucuz olan tanışma setinde filtresinden 5 farklı kahvesine kadar var.

Sitedeki En Ucuz Kahve Tanışma Seti Fiyatı

*Hario v60 ekonomik tanışma seti Fiyatı: 96,99 TL

Genel olarak gördüğüm en başarılı Türk Kahve sitelerinden biri. Kesinlikle kahve koliklerin es geçmeyeceği bir site.

En büyük olumsuzluğu ekipmanlarda taksit yapmamaları ya da yapamamaları diyelim. Neden taksit diyecek olursanız ise size Bonavita'nın ürün fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim.

#kahve #kahhvecom #kahhve